0 0 УКР UAH УВІЙТИ

Повернення товару

Повернення
 

Повернення товару належної якості здійснюється за рахунок покупця.
 Транспортні витрати на повернення  у цьому випадку.-
ВКЛЮЧАЮТЬ У СЕБЕ НАСТУПНІ ВИТРАТИ
 Приїзд менеджера на пошту, прийом та обробка моделі, перевірка належної якості товару, складання акта прийому моделі.
Повернення доставки товару з пошти на склад компанії , особистим транспортом кур'єра . -100 гривень за 1 одиницю товару.
Посилку необхідно надіслати звичайним поштовим відправленням без додаткової оцінної вартості та післяплати.

Ви можете  повернути товар протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин і не може бути використаний). Це право гарантує Вам Закон про захист прав споживача.

Щоб мати змогу  повернути товар, будь ласка, переконайтеся в наступному:

• товар не був в експлуатації, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, товар не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, механічних пошкоджень (товар знаходиться в тому ж стані, що й на момент передачі покупцю)

• товар повністю укомплектований і не порушено цілісність фірмової упаковки, повністю збережено всі ярлики, збережено заводське маркування (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю)

За законодавством обміну не підлягають: індивідуальне пошиття на замовлення.
У разі оформлення спеціального замовлення на пошиття, товар не підлягає поверненню.
Якщо ваше замовлення готувалося індивідуально, то ми вже не приймаємо його назад.
Про дистанційний спосіб продажу товару: «Споживач не має права відмовитися від товару належної якості, що володіє індивідуально-визначеними властивостями, якщо зазначений товар може бути використаний споживачем, який його одержує виключно».

Як можна зробити  повернення товару

Повернути товар можна, надіславши листа електронною поштою. Протягом одного робочого дня з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення інформації, варіанта доставки товару, що повертається, та інших питань. 

Після отримання та обробки посилки з поверненням, грошові кошти будуть повернуті клієнту на картковий рахунок протягом 14 банківських днів.