0 0 УКР UAH УВІЙТИ
Каталог - ДИТЯЧИЙ ОДЯГ
Сортувати за: ціною датою
Каталог одягу
Країна реєстрації бренду
Сегмент
Довжина рукава
Стиль
Фасон
Улюблені персонажі
Зріст
Дитячий вік
Бренд
Для кого
Матеріал
Сезон
Колір
Довжина
Силует
Декорирование
Виріз
Застібка
Розмір
Ціна
Скинути фільтр


ДИТЯЧИЙ ОДЯГ

Дитячий одяг.
Дитячий одяг – вид одягу, який виробляється цілеспрямовано для дітей та підрозділяється залежно від віку дитини на наступні підкатегорії:

для немовлят – від народження до 1-1,5 років;
для малюків – від 1,5 до 3 років;
дитячий одяг для дошкільнят – до 7 років;
для молодших школярів – 7-12 років;
підлітковий одяг - на дітей віком від 12 до 16 років.
Звичайно, подібний поділ, найчастіше, умовно, оскільки все залежить від розвитку дитини, її ваги та зростання. Ну і, звичайно, її ділять на дитячий одяг для дівчаток та одяг для хлопчиків.

Історія розвитку дитячого одягу
Примітно, що донедавна таке поняття як дитячий одяг практично не було в побуті. Одяг для дітей, як окрема категорія, виник порівняно недавно – наприкінці XVIII – на початку XIX ст. До цього часу вона нічим не відрізнялася за фасоном та кроєм від одягу для дорослих. Все виготовлялося в єдиному стилі та кольоровій гамі. У небагатих сім'ях рішення було простим – речі дорослих перекроювалися під розміри дитини. У багатих сім'ях дітей теж не дуже балували різноманітністю гардеробу. Їх зовнішній вигляд мав відповідати положенню глави сімейства у суспільстві. Навіть діти царських та королівських сімей задовольнялися сюртуками, мундирами та іншими костюмами. Але наприкінці 18 століття погляди виховання дітей змінилися, наголос став робитися на індивідуальний розвиток особистості. Як наслідок, одяг для дітей став більш демократичним. І на сьогодні вона міцно зайняла окремий сегмент трикотажної промисловості.

Вибір та купівля дитячого одягу
Дітям притаманна бурхлива фантазія, яка іноді вводить у ступор батьків. По суті це окремий світ - світ яскравих фарб і захоплюючих казок. Тому покупка кожного нового предмета одягу викликає у них непідробну радість. Найчастіше цим батьки користуються – поєднують практичну необхідність оновлення дитячого гардеробу з подарунком до дня народження.

Компанія Lemanta пропонує широкий асортимент одягу для дітей як для хлопчиків, так і для дівчаток – від дитячої нижньої білизни до верхнього одягу. У нашому магазині представлена ​​продукція на всі сезони року різноманітного призначення: як для повсякденного носіння, так і для урочистих подій.

Пам'ятайте: не важливо, чи Ви хочете оновити гардероб дитині або порадувати його барвистим подарунком. Головне, що дитячий одяг від Lemanta – це чергова щира усмішка на обличчі вашого малюка та порція щастя для Вас.

Бажаємо, щоб ваша дитина носила одяг від Lemanta із задоволенням!

Хіти продажів